PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

Příklady portrétních fotografií, které můžete mít.

Focení může probíhat v přírodě a nebo ateliéru. Získáte pět perfektně vyretušovaných fotografií v digitální podobě. Doporučuji vždy vizážistku výsledky s ní jsou mnohem lepší, v ceně je líčení i úprava vlasů.
Každá fotografie nad rámec 300,-/ks. Doba focení: cca 1h.

Exteriér: 2.500,- Ateliér: 3.000,-
Exteriér s vizážistkou: 3.000,- Ateliér s vizážistkou: 4.000,-

SPECIÁLNÍ TÉMATICKÉ FOCENÍ

Chcete se nechat zvěčnit speciálně a kouzelně? Jsem tu pro vás!

Focení probíhá v exteriéru, v ceně je vizážistka, zapůjčení kostýmu,zvířat
a doplňků. Dostanete 5ks perfektně vyretušovaných fotografií.
Doba focení je cca 2h.

Cena: 5.000 – 6.000,- dle typu focení

BURDOIR FOCENÍ V ATELIÉRU

Rádi by jste měli krásné fotografii pro sebe nebo svého partnera? To není problém 🙂

Chcete krásné fotografie pro svého partnera, potěšit ho milým dárkem? Pojďte se nechat nafotit v krásném prádle a svůdných pózách. Vždy se fotí
v ateliéru a pro nejlepší výsledky je nám k ruce skvělá vizážistka, která vás nalíčí i učeše. Získáte pět perfektně vyretušovaných fotografií v digitální podobě. Každá fotografie nad rámec 300,-/ks. Doba focení cca 2h

Cena:4.500,-

PÁROVÉ FOCENÍ

Milujete se a chcete to dát celému světu najevo ve formě fotografií? Jsem tu pro vás!

Chcete mít hezkou společnou vzpomínku? Pojďte se nechat zvěčnit foťákem. Fotit můžeme v ateliéru ale i v exteriéru. Získáte pět perfektně vyretušovaných fotografií v digitální podobě. Každá fotografie nad rámec 300,-/ks. Doba focení cca 1h.

Exteriér: 2.500,- Ateliér: 3.000,-
Exteriér s vizážistkou: 3.000,- Ateliér s vizážistkou: 4.000,-

RODINNÉ FOCENÍ
FOCENÍ DĚTÍ
TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Rodina je to nejdůležitější na světě, pokud chcete mít krásné fotografie do rodinného alba stačí se domluvit.

U tohoto focení tempo a dobu focení vždy udává partner nebo dítě. Vždy pokud se zaseknou a nebudou již chtít fotit musíme focení ukončit protože s nimi již nehneme a akorát je dostaneme do špatné nálady. Získáte pět perfektně vyretušovaných fotografií v digitální podobě. Každá fotografie nad rámec 300,-/ks. Doba focení cca 1-2h.

Exteriér: 2.500,- Ateliér: 3.500,-

NEWBORN

Narodil se Vám uzlíček štěstí? Pojďme to zaznamenat, můžeme to udělat i tématicky!

Chcete zachytit svojí radost co nejdřív aby jste měli krásnou vzpomínku jak maličké bylo? Focení může probíhat u vás v domácím prostředí nebo v mém malém ateliéru. Všechny propriety si připravím po domluvě s vámi. Fotí se do 14 dnů věku. Získáte pět perfektně vyretušovaných fotografií v digitální podobě. Každá fotografie nad rámec 300,-/ks. Doba focení cca 1-2h.

Cena: 3.000,-

SVATEBNÍ FOCENÍ

Láska je ve vzduchu, ráda zachytím vaše důležité okamžiky.

Svatební focení je trochu náročnější a proto je rozděleno do několika různých skupin. vždy je nutné sjednat si schůzku kde probereme harmonogram svatby a co nesmíme zmeškat.

Základní

Focení obřadu a malé focení po obřadu svatebčanů s vybranými hosty. Získáte 20 vámi zvolených perfektně vyretušovaných fotografií i zbytek neupravených v digitální podobě. Každá fotografie nad rámec 300,-/ks.

Cena: 6.000,-*

Standart

Focení příprav nevěsty i ženicha, obřad, samostatné focení novomanželů, hostina a párty. Získáte 70 vámi zvolených perfektně vyretušovaných fotografií a zbytek neupravených v digitální podobě. Každá fotografie
nad rámec 300,-/ks.

Cena: 10.000,-*

Prémium

Předsvatební focení v hodnotě 3 000,- ZDARMA, ještě jako svobodný pár. Můžete využít na pozvání na svatbu. Focení příprav nevěsty i ženicha, obřad, samostatné focení novomanželů, hostina a párty. Získáte 80 vámi zvolených perfektně vyretušovaných fotografií a zbytek neupravených
v digitální podobě. Každá fotografie nad rámec 300,-/ks.

Cena: 15.000,-*

*po rezervování termínu je nutné zaplatit zálohu 2.000,-, která bude odečtena z celkové ceny a při zrušení rezervace je nevratná.

Cestovné 6,-kč/km, po Praze ZDARMA.

COSPLAY FOCENÍ

Protože mít kvalitní fotografie na propagací je oč tu běží!

Najít to správné místo, vymyslet tu správnou pózu, a pořádně si s tím pohrát v postprodukci. To je cosplay! Vy jste se s ním natrápili několik hodin teď je na čase vystavit ho jako třešničku na dortu. A k tomu je potřeba pořádná fotka! Dostanete pět perfektně vyretušovaných fotografií včetně efektů, které si zvolíte. Předání v dig. formě.

Cena: 2.000,-

CONOVÉ COSPLAY FOCENÍ

Místo nás neomezuje!

Jsme omezeni bránami festivalu ale to nám nevadí i tak chceme aby vzpomínka na akci a kostým byla co nejlepší. Dostanete pět perfektně vyretušovaných fotografií, dle balíčku. Každá fotografie nad rámec 300,-/ks. Doba focení dle potřeby, max. 1h

Casula style: 500,-Effect style: 800,-

Po špatných zkušenostech a rušení termínů se vždy platí předem a pokud ze závažných důvodů nemůžete dorazit bude vám částka vrácena, platí při zrušení rezervace minimálně 7 dní dopředu pokud tuto lhůtu nedodržíte vracím pouze 50% z celkové částky.